Açık Renkler Tercih Edin

Ferah bir yaşam alanı için: Açık renk yatak odası Aydınlık renkler günümüze damga vuran ve trendini koruyan tercihlerden biri olmaya devam ediyor. Geliştikçe minimalleşen dünyamızda küçülen mimarileri daha ferah bir hale getirmek için tercih sebeplerinden biri haline gelen açık renkli mobilya ürünlerinde, özellikle yatak odaları daha ferah tarzda ve dizaynda tercih ediliyor.

Açık renk yatak odalarının en çok kullanıldığı bir diğer tarz avangarda modeller.. Barok dönemin izlerini modern dünya ve teknoloji ile buluşturan avangarda tasarımlar, sıra dışı detayları ve gösterişli yapıları ile sıkça tercih ediliyor. Evinizde avangarda bir dizayn oluşturmak için Dresuar ya da boy aynası gibi yatak odası aksesuar grubu yan ürünlerinde yardım alabilir ve şık bir konsept yaratabilirsiniz.

Country, Modeller

Country mobilya modellerinde daha sık karşımıza çıkan beyaz, krem ve pudra gibi nude tonları modern yaşam alanlarına ferahlık katıyor. Sitemizde yer alan ve bu sezon sıkça tercih edilen country ürünleri sizler için derledik.. Takım halinde ya da modüler olarak sipariş verebileceğiniz country ürünlerle alanınızın genişliği ve ihtiyacı kadar ürüne sahip olabilirsiniz.

  • 10808
  • 0